Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dobar den!

2 posters

 ::  :: 

Go down

dobar den! Empty dobar den!

  leposava 13, 2008 1:23 pm

dami i gospodo, dobredojdovte na uste edno izdanie na vestite od svetot i crniot humor. so vas e vashiot voditel JAS, ama za toa neshto poveke po reklamite....
(po 15 minuti pauza)....
sala na strana, jas sum maja, i koga imam za ucenje redovno sedam na internet i cekam znaenjeto samoto da mi vleze vo glava. nekogash mi uspeva, a nekogash ne. inaku, vo privaten zivot, mnogu sakam muzika, vesela muzika so pozitivni vibracii Very Happy , a sakam i interesni filmovi so magiska sodrzina. najmnogu merak mi pravat boreckite vestini, posebno kung fu, ama ne sum dovolno elasticna za da go vezbam, pa samo go gledam na televizija Smile
inaku, za triagolnik imam slusano mnogu od eden moj dobar drugar, pa bidejki mi se vide interesno, resiv da se zaclenam, prvo na forumov, a potoa i vo kancelariite na vasata ustanova.
toa e od mene, pa se gledame! I love you

leposava

: 3
Join date : 2008-10-13

    Go down

dobar den! Empty Welcome

   13, 2008 1:30 pm

Ah Leposava
Sekogas vo tvojot stil

Vo nasata ustanova narecena TRIAGOLNIK si poveke od dobredojdena
So tebe forumot ke bide poinakov od koga i da e Smile a sekako deka i so tvoeto prisustvo na nasite aktivnosti klubot ke dobie na popularnost Smile
Za vzaemno pocituvanje ke sorabotueme sekako zasto nie sme tuka za da se zabavljame.. Very Happy

Te cekame na ping pong turnir da pokazes od tie tvoite vestini i ova ping pongov e neso povrzano so toa istocnjackite vestini sto i da se... Very Happy

Uste ednas WELCOME i se gledame..

Admin

: 112
Join date : 2008-01-23
:

https://mladinskiklubvlae.forumakers.com

    Go down

dobar den! Empty Re: dobar den!

  leposava 13, 2008 1:32 pm

vazi, se gledame.
p.s. jas sum taa sto ke bide oblecena vo kimono :0

leposava

: 3
Join date : 2008-10-13

    Go down

dobar den! Empty Re: dobar den!

  Sponsored content


Sponsored content


    Go down


 ::  :: 

 
Permissions in this forum: